Дев’ять акцентів журналу «Радник в сфері державних закупівель» за червень 2021 року

321
4 Червня 2021

У червневому випуску журналу «Радник в сфері державних закупівель» ми, як завжди, підготували для вас багато корисної інформації у сфері закупівель:

 • УВАГА! Закуповувати послуги з техобслуговування та запасні частини в межах однієї процедури допустимо! Якщо ви досі віддаєте перевагу здійсненню таких закупівель окремими процедурами закупівель, втрачаючи власний дорогоцінний час та ресурс, тоді стаття «Техобслуговування та ремонт обладнання: що робити з запасними частинами?» саме для вас. У ній розбираємо нюанси проведення таких процедур закупівель. Не пропустіть!
 • У соцмережах «гуляє» думка, що замовник може здійснювати перевірку учасника, до якого (не) застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення закупівель згідно із Законом України «Про санкції», за допомогою «єдиного державного реєстру спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Чи є правове підґрунтя такому твердженню, дізнавайтесь із статті «Єдиний державний реєстр спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Ви будете здивовані. 
 • Комплексна перевірка закупівель — це вже очна явка аудиторів на об’єкт перевірки (до замовника), під час якої єдиним «болючим» питанням є права державних аудиторів на отримання інформації, у тому числі пояснень, документів та матеріалів. Тож не марнуймо часу та дізнаваймося зі статті «Запит ДАСУ: строки на відповідь і санкція за відмову її надати», які обов’язки кореспондують замовникам і що буде за їх невиконання. 
 • Розкриваємо питання, яке балансує на паритетному рівні інтересів як учасників, так і замовників та не втрачає своєї актуальності у будь-який час — умови відхилення учасника, коли до нього раніше було застосовано санкції. При цьому важливо враховувати ряд новацій та умов щодо можливості такого відхилення у статті «Умови відхилення учасника у зв’язку з раніше застосованими санкціями до такого учасника». Бонус — приклад встановлення порядку дострокового розірвання договору про закупівлю та протоколи рішень.
 • У форматі запитання-відповідь членкиня НКРЕКП Ольга Бабій розкриває секрети захисту прав учасників у разі безпідставної зміни ціни на газ. Практика розгляду скарг, поради, проблемні питання та шляхи їх вирішення, вплив на недобросовісних постачальників — усе це й не тільки знайдете у статті «Постачальник піднімає ціну на природний газ: рекомендації НКРЕКП» на стор. 37-40 журналу.
 • У нашій постійній рубриці «Експерти відповідають» на сторінках 48–49 журналу експерти Мішта Т. та Довгая А. надають відповіді на запитання читачів:

«Лот, що не відбувся, — це новий предмет закупівлі. Чи не так?»,

«Оскарження відкритих торгів з публікацією англійською мовою. На якому етапі дозволено проводити переговорну процедуру закупівлі?».

Усе це й навіть більше чекає на вас у червневому випускові журналу «Радник в сфері державних закупівель»! Приєднуйтесь до невід’ємного джерела знань кожного гравця закупівельного ринку!

Передплатний індекс друкованого видання: 89613.

Передплатний індекс друкованого та електронного видання зі знижкою: 76326.

Передплатний індекс на інтернет-портал: 76471.

Шановні передплатники! Чергові новації, які не можуть залишити байдужим жодного: на порталі RADNUK.COM.UA розділ «Книги» доповнено корисним інформаційним ресурсом «Збірник рішень АМКУ», який містить добірку понад 110 найцікавіших рішень Органу оскарження, які щотижня поповнюються. Проаналізована практика не тільки буде опорою при поданні скарг до АМКУ, але й стане у пригоді при формуванні єдиної позиції у спірних питаннях. Для полегшення аналізу та пошуку даний розділ поділено на 22 різні популярні тематики, зокрема: відхилення тендерних пропозицій за статтею 16 Закону, відміна тендеру / визнання тендеру таким, що не відбувся, еквівалент у закупівлях й інші.

Не забувайте, що для передплатників журналу:

 1. діє безкоштовна гаряча телефонна лінія для консультацій:  тел.: (044) 451-85-71. Консультації проводяться з понеділка по четвер з 16:00 до 17:30;
 2. на порталі RADNUK.COM.UA за посиланням є нагода поставити запитання експертам редакції журналу «Радник в сфері державних закупівель», на які обов’язково отримаєте кваліфіковану відповідь.

Передплатити портал RADNUK.COM.UA можна за посиланням.

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

  load
  digest icon digest icon
  Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель