Telegram-бот ДП «Медичні закупівлі України»

Редакція
2013
30 Квітня 2021
Telegram-бот ДП «Медичні закупівлі України»
2013
30 Квітня 2021

Часто у лікарні пацієнтам можуть відмовити у наданні ліків, пояснюючи це їх відсутністю. Перевірте цей факт за допомогою чат-боту!

Державне підприємство «Медичні закупівлі України» запустило чат-бот на базі месенджера Telegram. Навіщо? Щоб інформація про наявність ліків або їх поставку була у вас завжди під рукою!

Відтепер пацієнти, лікарі, закупівельники й усі інші за допомогою чат-бота можуть дізнатись про те, які ліки та медичні вироби і в якій кількості закуповуються ДП «Медичні закупівлі України», статус процедур закупівель, запланований графік поставок в Україну та фактичні дати поставок у регіони, залишки по кожному препарату тощо.

«Часто у лікарні пацієнтам можуть відмовити у наданні ліків, пояснюючи це їх відсутністю. Іноді самі лікарі не знають про поставки необхідних препаратів у свій регіон або лікарню. Ми прагнемо забезпечити пацієнтів головним ресурсом, який дозволить їм знати і захищати свої права на безкоштовні ліки і лікування. Цей ресурс — інформація. І ми робимо її максимально доступною», — зазначила начальниця відділу клієнтського сервісу ДП «Медичні закупівлі України» Євгенія Мітрохіна.

У Telegram-боті інформація про напрями та номенклатуру товарів вноситься раз на рік, коли до ДП «Медичні закупівлі України» доводяться відповідні документи для введення таких даних. Інформація про перебіг процедур закупівель оновлюється щоденно. Інформація про наявні залишки ліків актуалізується два рази на місяць.

«Наразі ІТ-команда ДП «Медичні закупівлі України» працює над наповненням інформації про закупівлі 2021 року, перші тендери у рамках яких були оголошені 23 квітня. Ми розширюватимемо перелік сервісів, які сприятимуть доступності та прозорості інформації про закупівлі. Зокрема, скоро ми запустимо нашу ВІ систему», — пояснила Альона Жужа, начальниця відділу виробничої аналітики та ІТ. 

Чат-бот уже пройшов попереднє тестування. Втім у разі виявлення помилок користувачі можуть надавати коментарі щодо покращення чи розширення його функціоналу через спеціально створену опцію зворотного зв’язку в самому чат-боті. Користуйтесь та будьте здорові!

P. S.: Упровадження такого функціоналу стало можливе за підтримки проєкту USAID Ukraine — USAID Україна / UK aid TAPAS Project / Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах. 

Медичні закупівлі

Публікації, тематикою яких є особливості здійснення закупівель лікарських засобів та медичних виробів

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО