Дев’ять акцентів випуску журналу «Радник в сфері державних закупівель» за червень 2020 року:
- Процедура відкритихторгів з публікацією оголошення англійською мовою як традиційний відкритий тендер: про алгоритм, особливості та нюанси її проведення за вимогами Закону читайте у статті керівника юридичного відділу тендерного агентства «Радник» М. Павленка на стор. 6–11 журналу.
- Чи можна під час закупівель користуватися ЕП, розміщеним не на захищеному носієві? Які електронні підписи допустимі для використання в ЕСЗ PROZORRO? Відповідь на ці і не тільки питання читайте у статті А. Матвійчук «У чергу за токенами: чи можна під час закупівель користуватися електронним підписом, розміщеним не на захищеному носієві?» на стор. 13–15 журналу.
- У статті А. Селютіної розкрито нюанси застосування однієї з основних вимог, які повинна містити тендерна документація. Ідеться про кваліфікаційні критерії, автор аналізує порядок їх встановлення з огляду на внесені Законом зміни, стаття містить професійні практичні поради та рекомендації щодо їх використання.
- Поняття «електронний документ», застосування електронних підписів як головна умова його створення,удосконалений та кваліфікований електронний підпис у розумінні Закону, а також порядок застосування КЕП учасниками-нерезидентами. Про все це читайте на стор. 22–25 журналу в статті Н. Заєць «Як і хто має застосовувати КЕП?».
- Чи взяли ви до уваги всі обмеження під час призначення УОв порядку суміщення, які встановлені ЗУ «Про запобігання корупції»,аби уникнути адмінвідповідальності? Отримуйте вичерпну та повну відповідь на стор. 26–29 журналу в статті М. Прокопенко «Призначення уповноваженої особи: зважаємо на обмеження, установлені Законом України «Про запобігання корупції».
- Стаття Т. Руденко «Внесення плати за подання скарги. На що особливо слід звернути увагу учасникам-нерезидентам» детально розкриває не тільки всі особливості порядку здійснення плати за скаргу, у т. ч. й учасниками-нерезидентами, а й умови повернення коштів скаржникові.
- І знову неочікувані зміни щодо закупівель, пов’язаних з COVID-19, внесені Постановою КМУ від 13.05.2020 № 376: на що звернути увагу під час здійснення закупівлі, рекомендації щодо оприлюднення інформації про кінцевого бенефіціарного власника та закупівель, стосовно яких уже сформовано звіт про виконання. Усе це і не тільки — у статті К. Бєлякової на стор. 38–39 журналу.
- Чи суперечитиме технічний огляд заявленого транспортного засобу нормам належної оцінки тендерних пропозицій? Ознайомлюємосьіз позицією постанови Верховного Суду України від 29.04.2020 у нашій постійній рубриці «Судова практика» (автор — М. Павленко) на стор. 42–43.
- У нашій постійній рубриці «Експерти відповідають» на сторінках 46–49 журналу експерти О. Волянський, А. Маляренко та І. Биковська надають відповіді на питання читачів:
1. Моніторинг за старою чи новою редакцією Закону?
2. Для спрощеної закупівлі статтю 16 та статтю17 Закону застосовують?
Усе це і НЕ ТІЛЬКИ очікує на вас у цьогорічному червневому випускові журналу «Радник в сфері державних закупівель»! Приєднуйтесь до джерела знань у сфері закупівель!
Передплатний індекс друкованого видання: 89613.
Передплатний індекс друкованого та електронного видання зі знижкою: 76326.
Передплату можливо оформити, перейшовши за посиланням.
Шановні підписники! У нас для вас гарна новина: ми маємо так багато корисного матеріалу, що створили портал RADNUK.COM.UA, на якому щодня публікуємо корисну та важливу для вас інформацію у сфері публічних закупівель. Підписатися на портал можна за таким посиланням.