Моніторинг за старою чи новою редакцією Закону

Олег Волянський
600
30 Травня 2020
Моніторинг за старою чи новою редакцією Закону
600
30 Травня 2020

Питання від читача

— Добрий день! Прохання – надати консультацію щодо питання, яке стосується моніторингу закупівель оголошених до 19 квітня 2020 року: «По процедурі закупівлі розпочатій по старій редакції Закону про публічні закупівлі почався моніторинг, він буде проходити по новій редакції Закону?»

Відповідь експерта

Добрий день! Моніторинг – процедури закупівлі – аналіз дотримання замовником законодавства у сфері публічних закупівель під час проведення процедури закупівлі, укладення договору про закупівлю та протягом його дії з метою запобігання порушенням законодавства у сфері публічних закупівель (пункт 14 частини 1 статті 1 нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі).

Нюанси дії у часі нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі» відображені у пунктах 5 і 6 Прикінцевих та перехідних положень цього Закону, а саме:

«Пункт 5. Процедури закупівель товарів, робіт і послуг, розпочаті до введення в дію цього Закону, завершуються відповідно до порядку, що діяв до введення в дію цього Закону. Пункт 6. Договори про закупівлю, укладені у порядку та на умовах, установлених до введення в дію цього Закону, виконуються в повному обсязі до закінчення строку, на який такі договори були укладені. Зміни до таких договорів вносяться у порядку та на умовах, встановлених до введення в дію цього Закону».

...
Моніторинг закупівель

Публікації щодо здійснення органом державного фінансового контролю такого виду контролю як моніторинг закупівель, зокрема, новини моніторингу, приклади, коментарі, особливості, судова практика щодо моніторингу

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель