Чи затверджувати додатки до річного плану закупівель, підписані головою комітету з конкурсних торгів у керівника підприємства?

Редакція
40
21 Лютого 2014
Чи затверджувати додатки до річного плану закупівель, підписані головою комітету з конкурсних торгів у керівника підприємства?
40
21 Лютого 2014

Запитання

Ми — державне підприємство, виробляємо теплову енергію, транспортуємо її та постачаємо населенню і бюджетним установам міста. Наше підприємство включене до переліку монополістів та розміщено на сайті Антимонопольного комітету України. Оскільки для закупівель на нашому підприємстві використовуються виключно власні кошти підприємства (кошти, отримані в результаті господарської діяльності), то відповідно до п. 6 част. 1 ст. 4 Закону України від 08.05.2012 р. № 4851-VІ «Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності» пороговою планкою вартості предмета закупівлі для товару (товарів), послуги (послуг) для нашого підприємства є 5 млн грн, а для робіт — 10 млн грн.

Чи повинен керівник підприємства затверджувати додатки до річного плану закупівель, підписані головою комітету з конкурсних торгів? Дякуємо за відповідь.

Відповідь

– Доброго дня. Згідно з Типовим положенням про комітет, затвердженим наказом МЕУ № 916, до функцій комітету з конкурсних торгів належить складання та затвердження річного плану державних закупівель. У зв’язку з тим, що додаток є невід’ємною частиною річного плану, комітет затверджує річний план разом з додатком. Отже, Типовим положенням про комітет з конкурсних торгів не передбачено додаткове затвердження замовником (керівником підприємства) річного плану з додатком після затвердження цих документів комітетом.

Детальніше про створення та функції комітету з конкурсних торгів читайте в журналі «Радник в сфері державних закупівель» № 3 за грудень 2011 року на стор. 13–17.

№ 2 (29) за лютий

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» в лютому 2014 року