Щодо річного плану та додатку до нього

Редакція
1067
20 Вересня 2016
Щодо річного плану та додатку до нього
1067
20 Вересня 2016

Доброго дня! Роз’ясніть, будь ласка, чи необхідно було одразу після 01.08.2016 обов’язково оприлюднювати на обраному майданчикові річний план та додаток до річного плану? Чи це можна зробити в разі необхідності проведення закупівлі? Дякую.

Доброго дня! Частиною 1 статті 4 Закону про публічні закупівлі визначено, що закупівлю здійснюють відповідно до річного плану. Річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюють на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження.

Також МЕРТУ надало роз’яснення від 29.04.2016 № 3302-06/12875-06, в якому пояснює, що в річному плані і додатку відображають ті закупівлі, які планують здійснити після введення в дію Закону про публічні закупівлі. Як бачимо, про необхідність оприлюднення річного плану та додатка відразу після введення в дію Закону про публічні закупівлі ні в Законі, ні в роз’ясненні нічого не сказано. Головне — перед здійсненням закупівлі її запланувати і записати або в річному плані, або в додатку до нього, а сам же річний план та додаток до нього обов’язково оприлюднювати протягом п’яти днів з дня їх затвердження. Тему оприлюднення додатка до річного плану висвітлено у випуску нашого журналу № 6 (57) за червень 2016 року на стор. 19–22.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО