Щодо річного плану та додатку до нього

Редакція
134
19 Вересня 2016
Щодо річного плану та додатку до нього
134
19 Вересня 2016

Добрий день. Згідно із Законом України № 922 закупівлю здійснюють відповідно до річного плану. Річний план, додаток до річного плану оприлюднюють на веб-порталі. Питання щодо того, як бути із закупівлями до трьох тисяч гривень, система не хоче брати. Виходить, що ми плануємо, затверджуємо протоколом, але на ProZorro не вивішуємо. Вивішуємо тільки на Є-data? Дякую.

Доброго дня!
Пунктом 2 наказу Мінекономрозвитку «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель» від 22.03.2016 № 490 визначено, що додаток до річного плану закупівель, до якого вносять інформацію про закупівлі, очікувана вартість яких не перевищує сум, зазначених в абзацах 2 і 3 частини 1 статті 2 Закону про публічні закупівлі, складають за формою річного плану закупівель шляхом заповнення відповідних полів в електронній системі закупівель. А тому закупівлі до 3 000,00 мають бути відображені в додатку до річного плану в електронній системі закупівель.

У разі неможливості відобразити таку закупівлю на веб-порталі Уповноваженого органу звертайтесь до служби підтримки того майданчика, на якому ви розміщуєте дану закупівлю. Наша редакція як приклад успішно розмістила закупівлю на суму 2 900,00 грн в додатку до річного плану на майданчикові SmartTender.biz.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель