Чи можливо, розірвати укладений договір про закупівлю, укласти новий договір з учасником аукціону, який був наступним за переможцем?

Редакція
1404
29 Грудня 2016
Чи можливо, розірвати укладений договір про закупівлю, укласти новий договір з учасником аукціону, який був наступним за переможцем?
1404
29 Грудня 2016

Доброго дня! Допоможіть розібратись у ситуації, що склалась. Наше підприємство провело тендер на закупівлю товару, уклало договір, але під час його виконання виявилось, що переможець аукціону не має можливості виконати умови цього договору. І тут постає питання: чи можемо ми, розірвавши укладений договір про закупівлю, укласти новий договір з учасником аукціону, який був наступним за переможцем? Дякую.

Доброго дня! У даній ситуації слід виходити з того, що після проведення процедури закупівлі відповідно до статті 19 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) електронна система закупівель автоматично  сформувала та оприлюднила звіт про результати проведення процедури закупівлі. Таким чином процедура є завершеною. Після укладення договору пропозицію наступного учасника не розглядають. Після розірвання договору з переможцем ви маєте право на проведення нової процедури закупівлі. Перед проведенням нової процедури слід внести відповідні зміни до річного плану закупівель/додатка до нього.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО