За якою статею Закону розірвати договір

Редакція
328
28 Грудня 2016
За якою статею Закону розірвати договір
328
28 Грудня 2016

Доброго дня! Наша організація уклала договір за результатами проведення процедури закупівлі «відкриті торги» за Законом України «Про здійснення державних закупівель». Але у зв’язку з тим, що постачальник не може нам постачати необхідний товар, було вирішено скласти додаткову угоду про розірвання договору. Підкажіть, будь ласка, згідно з якою саме статтею Закону України «Про здійснення державних закупівель» ми можемо розірвати договір? Дякую.

Доброго дня! Відповідно до ч. 1 ст. 40 Закону України «Про здійснення державних закупівель» (далі — Закон) договір про закупівлю укладають відповідно до норм Цивільного кодексу України та Господарського кодексу України, зважаючи на особливості, визначені цим Законом. Жодною статтею Закону не встановлено порядку та підстав для розірвання договору, укладеного на виконання вимог Закону. Тому в даному випадку слід керуватись нормами цивільного та господарського законодавства, зокрема ст. 188 Господарського кодексу України та статтями 651–654 Цивільного кодексу України.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель