Щодо оприлюднення річного плану та додатку до нього

Редакція
1175
26 Листопада 2016
Щодо оприлюднення річного плану та додатку до нього
1175
26 Листопада 2016

Добрий день! Надайте, будь ласка, відповідь. Чи необхідно оприлюднювати річний план закупівель і додаток на власному веб-сайті замовника (або головного розпорядника за відсутності власного веб-сайту) на основі положення про набори даних, затвердженого постановою КМУ від 21.10.2015 № 835? Дякую.

Доброго дня! Закон про публічні закупівлі вимагає оприлюднення річного плану закупівель і додатка до нього в системі ProZorro. Розміщення даної інформації на власних веб-сайтах у розумінні Закону є правом, а не обов’язком замовника. Для того щоб визначити необхідність оприлюднення річного плану закупівель і додатка до нього на власному веб-сайті відповідно до Постанови КМУ від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», слід визначитись із тим, чи підпадаєте ви під визначення «розпорядник інформації» згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації». Якщо ви є розпорядником інформації відповідно до даного Закону, то оприлюднення річного плану закупівель та додатка до нього на власному веб-сайті є обов’язком, а не правом.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО