Учасникам про нюанси оскарження дискримінаційних вимог до аналогічного договору

Агія Загребельська
681
3 Жовтня 2019
Учасникам про нюанси оскарження дискримінаційних вимог до аналогічного договору
681
3 Жовтня 2019

Тендер починається з документації. Саме в ній замовник визначає, що він хоче купити та в кого. У когось це — фактичний портрет майбутнього контрагента, намальований замовником, який складається з трьох частин: обладнання й матеріально-технічна база, досвід виконання аналогічних договорів та кваліфіковані працівники. У кожній із цих трьох частин замовник зазначає вимоги, яким повинен відповідати учасник, а також перелік інформації та документів, які має надати учасник у складі тендерної пропозиції на підтвердження такої відповідності.

Аналогічні договори: обмеження обсягом у грошовому/кількісному еквіваленті

Якщо, ознайомившись із тендерною документацією, ви побачили, що замовник вимагає не просто наявність досвіду виконання аналогічних договорів, а й зазначає обсяг поставлених товарів або виконаних робіт у грошовому/кількісному еквіваленті, якого ви не маєте, то передусім потрібно чесно відповісти собі на таке питання: «Чи можу я, незважаючи на відсутність такого досвіду, перемігши, якісно, вчасно та без порушень виконати контракт?» Якщо відповідь на це питання ствердна, то перевірте, коли добігають кінця строки оскарження умов документації до Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про по-рушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі — Колегія). Якщо строки оскарження не сплинули, то вам — до Антимонопольного комітету України (далі — АМКУ).

Така вимога тендерної документації може бути сформульована порізному. залежно від формулювання...

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)