Щодо надання витягу з ЄДР замість довідки / витягу ЄДРПОУ

Анна Селютіна
923
2 Січня 2020
Щодо надання витягу з ЄДР замість довідки / витягу ЄДРПОУ
923
2 Січня 2020
Номер рішення та оголошення про закупівлю: рішення № 15595-р/пк-пз від 29.10.2019, оголошення № UA-2019-09-11-000758-a

Вимога тендерної документації

Відповідно до пункту 5 розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» документації перелік документів для підтвердження відповідності учасника кваліфікаційним критеріям, вимогам, установленим статтею 17 Закону, та іншим вимогам замовника наведено в додатку 1 документації.

Відповідно до пункту 9 додатка 1 документації учасник повинен надати інші документи, зокрема копію довідки / витягу з ЄДРПОУ (для юридичних осіб).

Позиція скаржника

Скаржник зазначає, що на виконання вказаної вимоги у складі пропозиції він надав файл «20 Витяг ЕДР 26.09.19.pdf», що є кольоровою сканкопією документа, який скаржник отримав в електронному вигляді через онлайн-сервіс (https://usr.minjust.gov.ua), та містить у собі всі відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, розміщеного на сайті Міністерства юстиції України.

Відповідно до пункту 2 наказу Міністерства юстиції України від 31.03.2015 № 466/5 «Про деякі питання надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» виписки, витяги та довідки в паперовій та електронній формах відповідно до Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» мають однакову...

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель