Очистити

«Радник в сфері державних закупівель» презентує новий портал RADNUK.COM.UA: що і для чого?

Редакція
153
17 Березня 2020
153
17 Березня 2020

Покращуємось для вас.

Ми маємо так багато корисного матеріалу, що створили портал RADNUK.COM.UA, на якому щодня публікуватимемо корисну та важливу для вас інформацію у сфері публічних закупівель.

RADNUK.COM.UA — це інтернет-журнал для замовників та учасників публічних (державних) закупівель, а також для всіх, хто пов’язаний або цікавиться сферою публічних (державних) закупівель. Сайт функціонує як повноцінна інформаційна платформа у сфері публічних закупівель. Уся інформація на порталі оновлюється щодня. Для передплатників інтернет-журналу доступними 24/7 є:

 • новини закупівель. Оновлення та доповнення розділу відбувається в режимі 24/7, зокрема й новинами редакції журналу «Радник в сфері державних закупівель», на які варто звернути увагу;
 • окремі розділи за галузями закупівель;
 • зразки документів, розроблені найкращими практиками-закупівельниками;
 • правова база;
 • можливість у будь-який момент поставити питання, яке стосується публічних закупівель;
 • спеціалізовані статті, підготовлені провідними експертами в галузі закупівель, в яких ті роз’яснюють зміни в законодавстві та нюанси процесу закупівель, аналізують практику і розробляють рекомендації щодо її застосування, досліджують і пропонують вирішення актуальних проблем і суперечливих питань. Розділ оновлюється в режимі 24/7.

Варто зауважити, що абсолютно всі публікації в журналі також розміщено на порталі. І якщо паперова версія журналу потрапляє до рук раз на місяць, то на портал статті потрапляють миттєво. Так, уже зараз, окрім публікацій, що є в журналі, передплативши портал за акційною ціною, ви прочитаєте там удвічі більше статей.

Ось деякі з них:

 1. «Інформація про кінцевого бенефіціарного власника в ЄДР від "А" до "Я": усе, що необхідно знати про відмову в участі у процедурі (частина І)», автор — Валерій Урлюк.
 2. «Антикорупційна програма юридичної особи та її роль у закупівлях», автор — Тетяна Руденко.
 3. «Оскарження висновків про результати моніторингу закупівлі: короткий огляд окремих судових рішень», автор — Олег Волянський.
 4. «Зміни у здійсненні попередньої оплати розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів», автор — Олена Жадан.
 5. «Порушення принципу добросовісної конкуренції під час участі в торгах: синхронність дій та спільні електронні інструменти», автор — Тетяна Руденко.
 6. «Три ситуації, де є дискримінація: вимоги до обладнання, матеріально-технічної бази й актуальна практика АМКУ», автор — Анна Селютіна.
 7. «Товар здав. Товар прийняв. Як організувати процес?», автор — Георгій Яковлєв.
 8. «Моніторинг і скарга одночасно: чому, навіщо і що робити?», автор — Анастасія Матвійчук.

RADNUK.COM.UA — це журнал, який під рукою у вашому ноутбуці чи телефоні 24/7.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель