Позиції органу оскарження в прикладах: заретушовані дані та інформація в документах тендерної пропозиції учасника

Агія Загребельська
565
12 Вересня 2019
Позиції органу оскарження в прикладах: заретушовані дані та інформація в документах тендерної пропозиції учасника
565
12 Вересня 2019
Номер рішення та оголошення про закупівлю: рішення № 3483- р/пк-пз від 26.03.2019, 
оголошення № UA-2018-12-11-004462-c

Позиція скаржника. Скаржник зазначає, що ТОВ «А» на виконання вимог тендерної документації надало тайм-чартерну угоду, яка містить заретушовані (замальовані, закриті) дані, внаслідок чого фактично обсяг інформації наданих учасником копій не відповідає оригіналам документів. Документацією не передбачено умов, які б надавали учасникам право на часткове закриття інформації викладеної в складі пропозиції. Крім того, вимогами ч. 2 ст. 27 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) передбачено, що конфіденційною не може бути визначена інформація про запропоновану ціну, інші критерії оцінки, технічні умови, технічні специфікації та документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним критеріям.

Позиція замовника. Замовник зазначає, що документація не містить заборони щодо закриття інформації, яка становить комерційну таємницю та не передбачає здійснення учасниками розрахунків ціни пропозиції на підставі даних щодо орендної ставки зафрахтованих суден.Враховуючи визначення формальних помилок Законом, а також вимоги документації в частині того, для чого вимагалися ті чи інші документи і що мали підтверджувати, неможливість визначити (через спосіб відображення у вигляді чорного прямокутника) ставки фрахту за...

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)