Перевірки закупівель державною аудиторською службою України: підстави та особливості проведення

Іван Шекун
340
3 Грудня 2018
Перевірки закупівель державною аудиторською службою України: підстави та особливості проведення
340
3 Грудня 2018

Свобода без контролю веде до хаосу.

Контроль без свободи веде до тиранії.

Єдині інструменти, які вирішують цю антиномію, — правила.

Карло Дзен

У попередньому випуску журналу «Радник в сфері державних закупівель» [№ 11 (86) за листопад 2018 року] на сторінках 8–17 було детально розглянуто питання моніторингу закупівель та наведено перелік затверджених автоматичних індикаторів ризиків. Тому доречно в даній публікації розглянути питання проведення перевірки закупівель Державною аудиторською службою України (далі за текстом — Держаудитслужба), оскільки за результатами проведених моніторингів кількість перевірок може збільшитись.

Питання перевірок закупівель Держаудитслужбою завжди було актуальним для замовників та інших стейкхолдерів закупівельного процесу України. А з оновленням Порядку проведення перевірок закупівель Державною аудиторською службою, її міжрегіональними територіальними органами, що затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 року № 631 (далі за текстом — Порядок № 631), це питання набуло неабиякої актуальності.

Насамперед слід нагадати, що Держаудитслужба здійснює контроль у сфері публічних закупівель у межах своїх повноважень, визначених Конституцією, Законом України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015, зі змінами (далі за текстом — Закон № 922), та іншими законами України (частина третя статті 7 Закону № 922).

Згідно з частиною першою статті 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в...

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель