Очистити

П’ять нокдаунів від Держаудитслужби: стаття 164-14 кодексу України про адміністративні правопорушення

Іван Шекун
30
4 Лютого 2019
30
4 Лютого 2019

Нокдаун [англ. knock down = knock (удар) + down (униз)] — стан боксера після пропущеного удару, коли він не може продовжувати бій протягом 8–9 секунд. Чому саме «нокдаун»? Тому, що сама подія складення працівниками Державної аудиторської служби України (далі за текстом — Держаудитслужба) протоколу за статтею 164-14 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі за текстом — КУпАП) — це не кінець, а можливість посадових осіб, на яких складено такий протокол, «продовжити бій» безпосередньо в суді.

Склади порушень, за які Держаудитслужба складає протоколи за статтею 164-14 КУпАП

Диспозиція статті 164-14 КУпАП передбачає п’ять виключних порушень, які є підґрунтям для складення Держаудитслубою протоколів за цією статтею. Це такі порушення:

  • ЗДІЙСНЕННЯ ЗАКУПІВЛІ ТОВАРІВ, РОБІТ І ПОСЛУГ БЕЗ ЗАСТОСУВАННЯ ВИЗНАЧЕНИХ ЗАКОНОДАВСТВОМ ПРОЦЕДУР ЗАКУПІВЕЛЬ.

Коментар

Нагадаємо, що відповідно до частини першої статті 12 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015, зі змінами (далі за текстом — Закон № 922,) закупівля може бути здійснена в результаті застосування однієї з таких процедур: відкриті торги; конкурентний діалог; переговорна процедура закупівлі.
Водночас не слід залишати поза увагою вартісні межі, які обов’язково має взяти до уваги замовник: якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг)...
Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель