Окремі функції реєстраторів Донецької та Луганської областей покладено на реєстраторів Дніпропетровської та Харьківської областей

Редакція
860
11 Лютого 2015
Окремі функції реєстраторів Донецької та Луганської областей покладено на реєстраторів Дніпропетровської та Харьківської областей
860
11 Лютого 2015

У № 10 (37) журналу «Радник в сфері державних закупівель» за жовтень 2014 року на сторінках 9–11 ми розповідали про особливості державних закупівель у Донецькій та Луганській областях, а саме про те, як правильно вимагати від учасників, зареєстрованих на Донбасі, підтвердження ними відповідності вимогам статті 17 Закону України «Про здійснення державних закупівель».

Проте вже 12 грудня 2014 року набрав чинності наказ Міністерства юстиції України (далі — Мін’юст) від 24.11.2014 № 1968/5, яким функції реєстраторів Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення (Головних управлінь юстиції у Донецькій та Луганській областях), з формування та надання інформації із зазначеного Реєстру тимчасово покладено на Головні управління юстиції у Дніпропетровській та Харківській областях відповідно.

Нововведень у функціонуванні тимчасово уповноважених головних управлінь не визначено, отже, у своїй роботі вони керуються Положенням про Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення, що затверджене наказом Мін’юсту від 11.01.2012 № 39/5.

Також про особливості співпраці з учасниками, які зареєстровані в зоні проведення АТО, читайте в журналі «Радник в сфері державних закупівель» № 1 (40) за січень 2015 року на сторінках 21–22.

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
НАКАЗ
24.11.2014 № 1968/5

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
24 листопада 2014 р.
за № 1491/26268

Про тимчасові заходи щодо формування та надання інформації з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, у зв’язку з проведенням антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей

Відповідно до підпункту 7 пункту 4 та пункту 10 Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 липня 2014 року № 228, з метою забезпечення формування та надання інформації з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, та у зв’язку з проведенням антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей НАКАЗУЮ:

  1. Функції реєстраторів Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, – Головного управління юстиції у Донецькій області та Головного управління юстиції у Луганській області з формування та надання інформації із зазначеного Реєстру тимчасово покласти на Головне управління юстиції у Дніпропетровській області та Головне управління юстиції у Харківській області відповідно.
  2. Установити, що у разі надходження до Міністерства юстиції України запиту (звернення) щодо отримання інформації з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, від суб’єкта, який знаходиться на території Донецької та Луганської областей, зазначена інформація надається Держателем цього Реєстру відповідно до розділу III Положення про Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 11 січня 2012 року № 39/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 січня 2012 року за № 28/20341 (із змінами).
  3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства юстиції України від 03 вересня 2014 року № 1459/5 «Про тимчасові заходи щодо формування та надання інформації з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, у зв’язку з відсутністю доступу до нього на території Луганської області», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 04 вересня 2014 року за № 1068/25845.
  4. Департаменту антикорупційної політики (Сіверс Р. В.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493 «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади».
  5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
  6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра – керівника апарату Алексєєва І. С.

Міністр
П. Петренко

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО