Новини за вересень

Вікторія Ревтюх
332
2 Вересня 2019
Новини за вересень
332
2 Вересня 2019

Увага! Новий законопроєкт про публічні закупівлі

29 серпня у Парламенті зареєстрували законопроєкт № 1076, який був розроблений спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та офісом Президента (детально з текстом законопроєкту можливо ознайомитися на офіційному вебсайті Верхо-вної Ради). Законопроєкт передбачає нову редакцію закону про публічні закупівлі, а очікуванні нововведення торкнуться чотирьох блоків: підвищення ефективності закупівель, введення персональної відповідальності за порушення законодавства у сфері закупівель, удосконалення механізму оскарження, гармонізація з міжнародними стандартами. Також детально запропоновані зміни та нововведення буде проаналізовано у наступному випуску журналу «Радник в сфері державних закупівель».

За матеріалами редакції журналу «Радник в сфері державних закупівель»

Новий функціонал: з 23 серпня тендер можливо оголосити лише у зв’язці з планом

З 23 серпня запроваджено зв’язок плану з тендером. Із цього часу при оголошенні надпорогової закупівлі замовники мають зазначати відповідний їй ідентифікатор плану. Новація дасть можливість повністю прослідкувати процес закупівлі — від планування до підписання контрактів. Новий функціонал є передумовою для двох майбутніх дороблень у системі: створення технічної можливості делегування закупівель на центральні закупівельні організації та інтеграції з Держказначейством (автоматичне передавання даних про укладений договір замість відвідування відділень). Окрім того, поява зв’язку плану з тендером допоможе поліпшити процес планування в організації, що важливо для контролю та моніторингу...

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)