Хочете розрахувати шанси на перемогу в тендері? Допоможе предикативна модель SmartTender

Андрій Сябро
297
25 Грудня 2019
Хочете розрахувати шанси на перемогу в тендері? Допоможе предикативна модель SmartTender
297
25 Грудня 2019

Чи можна перемагати в державних тендерах частіше? Звісно, що можна, адже в системі чимало таких учасників, чий відсоток перемог трохи вищий за середнє значення. Але як їм це вдається? Мабуть, у кожного — власний рецепт успіху в торгах.

Чи можна якось наперед дізнатися про свої шанси на перемогу в тендері і таким чином ухвалити рішення щодо участі з більшою впевненістю в перемозі? Розвиток технології машинного навчання дає однозначну позитивну відповідь на це питання.

Чому постачальник перемагає в тендері

В епоху електронних тендерів ProZorro конкурентна боротьба між постачальниками під час торгів точиться в реальному часі: вони бачать кроки щодо зниження ціни і можуть таким чином планувати власні дії в торгах. За таких правил гри відсоток успіху залежить від таких умов:

 1. Досвід користування системою. Той, хто знає й пам’ятає про механізми роботи сервісу, вимоги статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» та інші тонкощі, — об’єктивно має більше за новачка шансів перемогти за новачка. Сюди ж можна включити досвід оскарження й уміння користуватись аналітичними інструментами.
 2. Можливості для зниження ціни. Підприємець, який може запропонувати меншу ціну і все одно заробити на тендері, майже завжди переможе того, у кого маржа мінімальна й не дозволяє суттєвих відхилень униз. В одних випадках великий бізнес...
Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель