Кабмін зробив перші кроки до законодавчого впровадження електронних закупівель

Редакція
934
18 Червня 2015
Кабмін зробив перші кроки до законодавчого впровадження електронних закупівель
934
18 Червня 2015

Набуло чинності розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 травня 2015 р. № 501-р «Про реалізацію пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів». Вищезазначений нормативно-правовий акт був опублікований в офіційному виданні «Урядовий кур’єр» від 28.05.2015 № 94.

Даним актом Кабмін погоджується з пропозицією Мінекономрозвитку стосовно реалізації пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель, закріплює вільний вибір замовника щодо участі в пілотному проекті.

Розпорядження встановлює шестимісячний строк реалізації пілотного проекту.

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 20 травня 2015 р. № 501-р
Київ
Про реалізацію пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів
  1. Погодитися з пропозицією Міністерства економічного розвитку і торгівлі стосовно реалізації пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів (далі — пілотний проект), вартість яких не перевищує суми, визначеної Законами України «Про здійснення державних закупівель» та «Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності».
  2. Взяти до відома, що під час реалізації пілотного проекту: учасники пілотного проекту проводять електронні закупівлі товарів з використанням автоматизованої інформаційної системи, яка забезпечує прозорість результатів закупівель та до складу якої входять центральна база даних, єдиний модуль аукціону та кілька електронних майданчиків (сайтів у Інтернеті), що взаємодіють з центральною базою даних через відкритий програмний інтерфейс (АРI);
    замовники самостійно приймають рішення щодо участі в пілотному проекті; може проводитися електронний реверсивний аукціон для визначення найкращої ціни товарів; строк реалізації пілотного проекту становить шість місяців з дня набрання чинності цим розпорядженням.
  3. Міністерству економічного розвитку і торгівлі довести інформацію про реалізацію пілотного проекту до відома замовників шляхом її оприлюднення на своєму офіційному веб-сайті та подати не пізніше ніж через три місяці після завершення його реалізації Кабінетові Міністрів України звіт про результати реалізації пілотного проекту.
    Прем’єр-міністр України А. ЯЦЕНЮК
    Інд. 18
Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО