Закупівля за КЕКВ 3110, але надано найдешевшу пропозицію і тепер закупівлю потрібно здійснити за КЕКВ 2210: який вихід?

Олена Жадан
1856
1 Листопада 2023
Закупівля за КЕКВ 3110, але надано найдешевшу пропозицію і тепер закупівлю потрібно здійснити за КЕКВ 2210: який вихід?
1856
1 Листопада 2023

Як діяти замовнику, коли в річному плані закупівель зазначено певний КЕКВ, а під час проведення закупівлі виявляється, що його вказано неправильно? Або зазначено лише один КЕКВ, а оплата буде проводитися за двома? Або замовник планував спочатку здійснювати закупівлю за певним КЕКВ, а через вибір пропозиції учасника з дешевшою (дорожчою) ціною змінилася сутність видатків. Що робити? Відповідь — тут.

Планування закупівель здійснюється відповідно до статті 4 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами) (далі — Особливості).

Так, згідно з пунктом 14 Особливостей закупівля здійснюється замовником на підставі наявної потреби або у разі планової потреби наступного року (планових потреб наступних періодів). Запланована закупівля, незалежно від її вартості, включається до річного плану закупівель замовника відповідно до статті 4 Закону та має бути оприлюднена в електронній системі закупівель (далі — ЕСЗ) протягом 5 робочих днів з дня затвердження річного плану або змін до нього. Можуть стати у пригоді:

    ...
Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО