Вебінар: усе, що потрібно знати про вираз “або еквівалент”

Редакція
1947
14 Вересня 2021
Вебінар: усе, що потрібно знати про вираз “або еквівалент”
1947
14 Вересня 2021

Еквівалент — це щось рівноцінне, рівнозначне, рівносильне; те, що повністю відповідає чому-небудь, може його замінювати або виражати (книжн.); товар, який виражає вартість інших товарів і на який вони обмінюються (Словник української мови: в 11 томах. — Том 2, 1971. — Стор. 455).

Еквівалентний (від лат. aequivalens — «однаковий», букв. «рівновартісний») — «рівнозначний», «рівноцінний», однаковий за величиною. Наприклад, еквівалентний обмін — обмін рівноцінними товарами, предметами, частками тощо.

Еквівалент — продукт або товар, який є рівнозначний, рівноцінний іншому продукту або товару за своїми характеристиками; еквіваленти можуть бути взаємозамінними при досягненні того ж самого або кращого результату (матеріал з Вікіпедії).

Водночас частиною 2 статті 158 Митного кодексу України визначено, що під еквівалентними товарами розуміються українські та іноземні товари, які є ідентичними за описовими, кількісними і технічними характеристиками іноземним товарам, які вони замінюють, ввезеним для операцій з переробки на митній території України.

На нижщенаведеному вебінарі розглянемо, що необхідно знати учасникам про поняття «еквівалент»: розберемо тлумачення поняття «еквівалент», проаналізуємо, у яких випадках замовник зобов’язаний вказувати вираз «або еквівалент», а в яких ні, порівняємо поняття «еквівалент» та «аналог» та розглянемо на практичних прикладах, як подавати тендерну пропозицію / пропозицію з «еквівалентом» та чому технічну специфікацію замовника потрібно надавати у стверджувальній формі (практика АМКУ), тощо.

Перед цим зафіксуємо перелік корисних матеріалів на порталі RADNUK.COM.UA щодо теми вебінару:

Відеодопомога

Збірник відеоматеріалів щодо здійснення закупівель та успішної участі в них

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО