Щодо строку дії тендерної пропозиції

Редакція
741
27 Липня 2021
Щодо строку дії тендерної пропозиції
741
27 Липня 2021

Сьогодні розглянемо питання строку дії тендерної пропозиції. Яким чином учасник повинен підтверджувати строк дії своєї тендерної пропозиції? За яких умов замовник може відхилити тендерну пропозицію учасника через відсутність підтвердження строку її дії? Чи буде підставою для відхилення, якщо учасник всупереч вимогам тендерної документації не надав гарантійного листа щодо строку дії тендерної пропозиції, але підтвердив його в іншому документі, наприклад, у формі «Тендерна пропозиція»? Чи повинен замовник надавати 24 години учаснику на виправлення помилки,  яка стосується строку дії тендерної пропозиції?

Відповідно до пункту 29 частини 1 статті 1  Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) строк дії тендерної пропозиції — установлений замовником у тендерній документації строк, після закінчення якого тендерна пропозиція вважається недійсною та відхиляється.

Відповідно до  пункту 11 частини 2 статті 22 Закону замовник у тендерній документації зазначає такі відомості, як строк дії тендерної пропозиції, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними, але не менше 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій.

Пам’ятаємо, що строк дії тендерної пропозиції, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними, розраховується саме від дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій та не повинен бути меншим 90 днів із дати кінцевого строку подання. Закон не забороняє замовнику, за його бажанням, встановлювати триваліший...

Тендери

Публікації для учасників щодо особливостей участі при проведенні замовниками відкритих торгів (в тому числі відкритих торгів з публікацією англійською мовою), торгів з обмеженою участю та конкурентного діалогу: алгоритм, поради, кейси з практики, тощо.