Як обрати потрібну закупівлю

Катерина Плашенко
755
18 Березня 2021
Як обрати потрібну закупівлю
755
18 Березня 2021

Ви потенційний учасник, який має всі шанси отримати контракт з державою та ставить собі запитання, як знайти закупівлю, цікаву саме вам? У цій статті спробуємо довести, що вчасно знайдена цікава закупівля значно підвищує ймовірність перемоги, розглянемо існуючі пошукові механізми електронної системи закупівель, детально зупинимося на шаблонах пошуку та фільтрах, проаналізуємо вимоги замовника, на які слід звертати увагу передусім, відзначимо, які умови договору про закупівлю є важливими та обов’язковими до вивчення перед участю в закупівлі.

Пошукові механізми електронної системи закупівель

Електронна система закупівель (далі — ProZorro) надає вичерпні відомості про проведення процедур закупівель / спрощених закупівель / допорогових закупівель у різних сферах, за різноманітними предметами закупівлі, таким  як товари, роботи чи послуги. Початкова сторінка пошуку системи ProZorro знаходиться за посиланням та зображена на Рис. 1.

Рис.1

У пошуковому рядку можна зазначити ключове слово для пошуку — назву або код товару, номер закупівлі, назви або ЄДРПОУ компанії —, що може допомогти уточнити інформацію, щоб віднайти закупівлю без використання шаблонів. Детально зупинимося на кожному пошуковому фільтрі ProZorro.

Фільтр 1 — «Замовник»

Такий фільтр надає можливість шукати...

Гід для новачків

Перші кроки до успішної участі в публічних закупівлях