Що потрібно зробити замовникам, які проводили допорогові закупівлі

Ганна Довгая
632
17 Травня 2022
Що потрібно зробити замовникам, які проводили допорогові закупівлі
632
17 Травня 2022

У цій статті коротко по суті порівняємо зміни, що відбулися в частині проведення допорогових закупівель, та дізнаємось, які та як варто впорядкувати документи, що регулювали проведення допорогових закупівель.

Наказом № 13 від 10.05.2022 ДП «Прозорро» внесло зміни в Інструкцію про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в частині 3 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі», що затверджена наказом ДП «ПРОЗОРРО» від 19.03.2019 № 10 із змінами та доповненнями (далі — Інструкція).

З 11.05.2022 Інструкція, зокрема, встановлює:

  1. Замовники у разі здiйснення закупiвель товарiв, робiт i послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, а також незамовники в розумiннi Закону України «Про публiчнi закупiвлi» при закупівлях на будь-якi суми можуть використовувати електронну систему закупівель шляхом здiйснення спрощених закупівель, або проводячи закупівлі через електронний каталог, у порядку, визначеному законодавством.
  2. Спрощена закупівля проводиться вiдповiдно до статтi 14 Закону України «Про публiчнi закупiвлi». Користуйтесь алгоритмом проведення спрощеної закупівлі з 26.06.2021.

Замовник закупівлі — це замовники, визначені в частині 1 статті 2 Закону України «Про публiчнi закупiвлi» Закону, а також державнi, комунальнi, казеннi пiдприємства, їхнi дочiрнi пiдприємства, господарські товариства чи об’єднання, в яких державна чи комунальна частка...

Уповноважена особа

Публікації, тематикою яких є особливості організації закупівельної діяльності замовника