Відповідність сутності предмета закупівлі КЕКВ

Олена Жадан
745
11 Квітня 2020
СПЕЦВИПУСК
Відповідність сутності предмета закупівлі КЕКВ
745
11 Квітня 2020

Актуальним питанням серед замовників завжди є правильність визначення предмета закупівлі для придбання товарів, виконання робіт і надання послуг. Зважаючи на те, що при реєстрації бюджетних зобов’язань та проведенні платежів органи Державної казначейської служби України (даліКазначейство) чітко перевіряють відповідність сутності предмета закупівлі в підтвердних документах кодам економічної класифікації видатків (далі — КЕКВ), то в цій публікації буде висвітлено пропозиції щодо вибору КЕКВ при плануванні закупівлі та на що потрібно особливо звернути увагу.

Дотримання принципу цільового спрямування бюджетних коштів при здійсненні видатків завжди було й залишається важливим для всіх учасників бюджетного процесу: як для розпорядників та одержувачів бюджетних коштів (далі — замовники), так і для органів Казначейства на етапі проведення видатків. Видатки є такими, що спрямовані правильно, якщо кошти використовують на те, що визначено бюджетними призначеннями та асигнуваннями. Мета здійснення видатків повністю характеризується та розкривається в економічній сутності предмета закупівлі, зазначеному в підтвердних документах.

Замовники для здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон № 922) визначають предмет закупівлі, послуговуючись порядком, затвердженим наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 17.03.2016 № 454 (далі — Порядок № 454). Видатки за договорами про закупівлю,...

Розпорядникам та одержувачам закупівель

Публікації, корисні замовникам, що є розпорядниками чи одержувачами державних коштів

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель