Реєстрація бюджетних зобов’язань щодо закупівлі товарів, робіт та послуг у сфері інформатизації

Олена Жадан
773
19 Листопада 2020
Реєстрація бюджетних зобов’язань щодо закупівлі товарів, робіт та послуг у сфері інформатизації
773
19 Листопада 2020

У межах бюджетних програм державного та місцевих бюджетів здійснюється виконання завдань (проєктів) інформатизації, метою яких є створення інформаційних і телекомунікаційних систем, засобів інформатизації та інформаційних ресурсів, що відповідають певним технічним умовам і показникам якості. Розпорядники коштів реєструють бюджетні зобов’язання та здійснюють платежі за бюджетними програмами, які належать до сфери інформатизації, в органах Державної казначейської служби України (далі — Казначейство).

У даній статті акцентуємо увагу на окремих вимогах законодавства щодо визначення належності бюджетних програм до сфери інформатизації та погодження завдань (проєктів), закупівлі товарів, робіт та послуг цієї сфери, що є необхідною умовою для реєстрації бюджетних зобов’язань та здійснення платежів.

Погодження завдань (проєктів)

Для здійснення закупівлі товарів, робіт та послуг у сфері інформатизації (комп’ютерне або комунікаційне обладнання, програмне забезпечення тощо) розпорядникам бюджетних коштів необхідно отримувати спеціальне погодження на проведення таких видатків.

Згідно з вимогами пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 1998 року № 1352 «Про затвердження Положення про формування та виконання Національної програми інформатизації» (далі — постанова № 1352) розпорядники коштів державного та місцевого бюджетів перед взяттям бюджетних зобов’язань повинні погоджувати завдання (проєкти) Національної програми інформатизації з Генеральним державним замовником, яким є Державне агентство з питань електронного урядування України.

Норми законодавства вимагають отримувати вищезазначене погодження від Генерального державного замовника...

Практика закупівель

Публікації, які стосуються сфери публічних (державних) закупівель від «А» до «Я» згруповані відповідно до специфіки

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель