Закупівля природного газу для виробництва теплової енергії

Валерій Урлюк
582
24 Травня 2019
Закупівля природного газу для виробництва теплової енергії
582
24 Травня 2019

«Доброго дня! Ми — підприємство, замовник, що здійснює діяльність в окремих сферах господарювання, а саме надання послуг автостанцій, портів, аеропортів, послуг з аеронавігаційного обслуговування польотів повітряних суден. Маємо свою котельню і ліцензію на виробництво теплової енергії, яку і виробляємо для власних потреб для споживання. Сума перевищує 1 млн грн.
Чи потрібно проводити відкриті торги на закупівлю природного газу? Адже Закон містить такий пункт: “Дія цього Закону для замовників, які провадять діяльність в окремих сферах господарювання, додатково не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є паливно-енергетичні ресурси для виробництва електричної, теплової енергії, проведення геологічного вивчення родовищ корисних копалин (у тому числі неопромінених паливних елементів (твелів) для ядерних реакторів)”. Наведіть, будь ласка, приклад застосування цього пункту. Дякуємо!»

Добрий день! Згідно з абзацами п’ятим – сьомим пункту 9 частини першої статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон № 922-VIII), до замовників належать юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання та відповідають хоча б одній з таких ознак: 1) органам державної влади, органам влади Автономної Республіки Крим, органам місцевого самоврядування належить частка у статутному капіталі суб’єкта господарювання в розмірі більше ніж 50 відсотків або такі органи володіють більшістю голосів у вищому...

Природний газ

Публікації, тематикою яких є особливості організації закупівель природного газу

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель