Закупівля природного газу: щасливчики, віднесені до пільгової категорії

Наталія Чабан
1023
31 Жовтня 2021
Закупівля природного газу: щасливчики, віднесені до пільгової категорії
1023
31 Жовтня 2021

Епоха стрімкого зростання цін на блакитне паливо, масових розірвань договорів про закупівлю, роботи в ультимативних умовах завершена. Обіцянки Уряду врегулювати це питання та забезпечити можливість нормального функціонування впродовж опалювального сезону знайшли своє відображення у Меморандумі про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 років (далі — Меморандум).

Отже, домовленості щодо фіксованої ціни досягнуто, однак лише для певної категорії споживачів. Хто ці щасливчики? Чи поширюватиме Меморандум свою дію на лікувальні заклади? Відповіді на  ці питання знаходимо в роз’ясненні Уповноваженого органу.

Розглянемо запит № 1324/2021 від КНП «Г», оприлюднений на сайті Мінекономіки, суть якого така: «На засіданні Президії конгресу місцевих та регіональних влад підписано ‟Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання тепла та гарячої води в опалювальному сезоні 2021/2022 роківˮ від 30.09.2021.

Меморандумом зафіксовано вартість природного газу на виробництво теплової енергії для постачання тепла і гарячої води різним категоріям споживачів. Зокрема, для категорії бюджетних організацій зафіксовано вартість природного газу в розмірі 16,40 гривень за один кубічний метр, з ПДВ, без вартості транспортування і розподілу (далі — пільговий тариф), який буде постачатись товариством з обмеженою відповідальністю ‟Газопостачальна компанія ‟Нафтогаз Трейдингˮˮ (далі — ТОВ ‟Нафтогаз Трейдингˮ) до 01.01.2023.

Відповідно...

Природний газ

Публікації, тематикою яких є особливості організації закупівель природного газу