Черговий законопроєкт про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі»

Редакція
1610
11 Грудня 2021
Черговий законопроєкт про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі»
1610
11 Грудня 2021

02.12.2021 на першому читанні прийнято законопроєкт № 6273 від 03.11.2021 про внесення змін до розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі» щодо особливостей застосування переговорної процедури закупівлі. У цій публікації розглянемо, які зміни плануються, та проаналізуємо їх.

Кого стосуватимуться зміни до Закону України «Про публічні закупівлі»?

У пояснювальній записці до проєкту Закону України «Про внесення змін до розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про публічні закупівлі” щодо особливостей застосування переговорної процедури закупівлі» зазначено, що його метою є надання ТОВ «Оператор ГТС України» та дочірнім компаніям групи НАК «Нафтогаз України» права здійснювати закупівлі робіт, послуг та супутніх товарів для будівництва, реконструкцій та ремонту об’єктів без визначеної Законом процедури.

Отже, ці зміни стосуватимуться тих замовників у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон), які пов’язані з:

  • будівництвом Дністровської ГАЕС (у тому числі супровідні до цих робіт товари та послуги);
  • закупівлею робіт, необхідних для ремонту чи реконструкції  КС «Диканька», «Долина-2», «Бердичів», «Красилів», «Комарно», «Ужгород», «Богородчани», «Олександрівка», «Машівка», «Більче-Волиця», ДКС «Богородчани» та інших, які передбачають ремонти із заміною існуючих газотурбінних двигунів на більш сучасні (у тому числі супровідні до цих робіт товари та послуги).

Для чого необхідні ці зміни до Закону?

Для відповіді...

Проєкти НПА

Саме тут закупівельна спільнота дізнається про зміни в нормативно-правових актах, які стосуються публічних закупівель та які плануються до затвердження Урядом.