Як визначити предмет закупівлі та його вид

Ганна Довгая
475
8 Квітня 2021
Як визначити предмет закупівлі та його вид
475
8 Квітня 2021

У цій статті перелічимо нормативно-правові акти, котрі регулюють положення щодо визначення замовником предмета закупівлі, та відобразимо вид закупівлі залежно від вартості, що передбачені статтею 3 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон).

Як визначити предмет закупівлі робіт?

Задля визначення предмета закупівлі робіт замовник керується вимогами пункту 27 частини 1 статті 1 Закону та Порядком визначення предмета закупівлі, затвердженим наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 15.04.2020 № 708, за об’єктами будівництва — із врахуванням вимог ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва». У випадку закупівлі ремонту автомобільних доріг також застосовуються галузеві будівельні норми ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та перелік робіт». При цьому вибір виду закупівлі залежить від вартісних меж (Рисунок 1).

Принагідно зазначимо, що пунктом 27 частини 1 статті 1 Закону закріплено наступне визначення: роботи — розроблення проєктної документації на об’єкти будівництва, науково-проєктної документації на реставрацію пам’яток архітектури та містобудування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об’єктів і споруд виробничого та невиробничого призначення, роботи з нормування в будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, у тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- і супутникова фотозйомка та...

Предмет закупівлі

Публікації. які розкривають питання визначення та зазначення предмета закупівлі

    Приєднуйся до авторів
    load
    Реєстрація
    Вітаємо!
    Реєстрація пройшла успішно
    В особистий кабінет
    load
    Відновлення паролю
    Вітаємо!
    Реєстрація пройшла успішно
    Вітаємо!
    Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель