Що робити, якщо майданчик затримує роботу?

Ганна Довгая
525
27 Серпня 2020
Що робити, якщо майданчик затримує роботу?
525
27 Серпня 2020

Жоден користувач електронної системи закупівель не застрахований від неочікуваних, технічних збоїв на авторизованих майданчиках, що у свою чергу може призвести до порушень або взагалі відміни процедури закупівлі. Куди звертатись з такого приводу? Це питання та приклад такого звернення розглянемо сьогодні.

Частина 6 статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) визначає, що доступ до інформації, оприлюдненої в електронній системі закупівель, є безоплатним та вільним. Інформація про закупівлю, визначена цим Законом, розміщується в електронній системі закупівель безоплатно через авторизовані електронні майданчики.

Авторизований електронний майданчик – авторизована Уповноваженим органом інформаційно -телекомунікаційна система, яка має комплексну систему захисту інформації з підтвердженою відповідністю згідно із Законом України «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах», є частиною електронної системи закупівель та онлайн-сервісом, що забезпечує реєстрацію осіб, автоматичне розміщення, отримання і передання інформації та документів під час проведення закупівель, користування сервісами з автоматичним обміном інформацією, доступ до якого здійснюється за допомогою мережі Інтернет (пункт 1 частини 1 статті 1 Закону).

Частиною 6 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого наказом міністерства економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11.06.2020 № 1082 зазначено, що:

 • у разі технічного збою під час унесення та/або заповнення інформації через автоматизоване робоче місце, що призводить до того, що інформація не...
Поради учасникам закупівель

Публікації, які в першу чергу є практичними порадами та спрямовані на учасника публічних (державних) закупівель

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель