Застосування статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» у переговорній процедурі закупівлі

Анастасія Матвійчук
1203
1 Вересня 2020
Застосування статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» у переговорній процедурі закупівлі
1203
1 Вересня 2020

Нова редакція Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон про публічні закупівлі, Закон) містить чимало нововведень в частині проведення переговорної процедури закупівель. У тому числі – і щодо застосування під час переговорів положень статті 16 Закону, що визначає, відповідно, перелік допустимих кваліфікаційних вимог для учасників процедури закупівлі, зокрема – в переговорах. Що змінилося і як правильно діяти – з’ясовуймо разом у цій статті.

У редакції Закону про публічні закупівлі, що діяла до 18.04.2020 включно, прямо вказано, що замовник під час проведення переговорів вимагає від учасника подання ним  документально підтвердженої інформації про відповідність учасника кваліфікаційним вимогам відповідно до статті 16 цього Закону (частина 3 статті 16, частина 1 статті 35 Закону).

Однак, до нової редакції Закону, що введена в дію з 19.04.2020, ця норма перенесена не була. Разом з тим, частина 1 статті 16 Закону у чинній редакції, яка, до речі, структурно розташована у розділі ІІІ «Загальні умови здійснення закупівлі», змін практично не зазнала і звучить так: «Замовник вимагає від учасників процедури закупівлі подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям».

У свою чергу поняття «учасник процедури закупівлі» відповідно до пункту 37 частини 1 статті 1...

Конкурентні процедури

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг за процедурами публічних закупівель

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель