Чи вимагати довідку за підпунктом 8 пункту 47 Особливостей: учасник визнаний банкрутом та відкрита ліквідаційна процедура

Ганна Довгая
8370
14 Червня 2024
Чи вимагати довідку за підпунктом 8 пункту 47 Особливостей: учасник визнаний банкрутом та відкрита ліквідаційна процедура
8370
14 Червня 2024

Відповідно до підпункту 8 пункту 47 Особливостей замовник приймає рішення про відмову учаснику процедури закупівлі в участі у відкритих торгах та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника процедури закупівлі в разі, коли учасник процедури закупівлі визнаний в установленому законом порядку банкрутом та стосовно нього відкрита ліквідаційна процедура.

Чи вимагати від учасника довідку за підпунктом 8 пункту 47 Особливостей під час подання тендерної пропозиції? — Ні. Замовник не вимагає від учасника процедури закупівлі під час подання тендерної пропозиції в електронній системі закупівель будь-яких документів, що підтверджують відсутність підстав, визначених у цьому пункті, крім самостійного декларування відсутності таких підстав учасником процедури закупівлі відповідно до абзацу шістнадцятого цього пункту.

Чи вимагати від переможця довідку за підпунктом 8 пункту 47 Особливостей під час подання тендерної пропозиції? — Редакція порталу Радник не рекомендує вимагати документальне підтвердження за цим підпунктом для переможця тендеру. Таку інформацію замовник може перевірити власноруч. Наприклад:

    ...
Конкурентні процедури

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг за процедурами публічних закупівель

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО