Для тих, хто хоче розібратися, як за індикаторами ризиків Держаудитслужба здійснює моніторинг

Ганна Довгая
626
16 Січня 2021
Для тих, хто хоче розібратися, як за індикаторами ризиків Держаудитслужба здійснює моніторинг
626
16 Січня 2021

Наказ Державної аудиторської служби України від 11.09.2018 № 196 «Про затвердження методики визначення автоматичних індикаторів ризиків, їх переліку та порядку застосування», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 27.09.2018 за № 1113/32565, скасовано у зв’язку з набуттям чинності 06.01.2021 наказу Міністерства фінансів України від 28.10.2020 № 647 «Про затвердження Методики визначення автоматичних індикаторів ризиків, їх переліку та порядку застосування» (далі — Методика), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23.12.2020 за № 1284/35567. Останнім унормовано:

 1. Методику визначення автоматичних індикаторів ризиків.
 2. Перелік автоматичних індикаторів ризиків.
 3. Порядок застосування автоматичних індикаторів ризиків.

Простими словами, індикатори ризику покликані автоматично виявляти закупівлі з типовими ознаками порушень законодавства у сфері публічних закупівель. Дана система направляє виявлені підозри на моніторинг Державній аудиторській службі України, що в подальшому може стати підставою для проведення моніторингу.

Методика визначення автоматичних індикаторів ризиків

Індикатори розраховуються з метою визначення процедур закупівель, що містять ознаки порушень законодавства у сфері публічних закупівель та/або свідчать про ймовірність допущення таких порушень.

Для розрахунку індикаторів ризик-система може використовувати інформацію, що розміщена або оприлюднена у таких джерелах:

 • електронна система закупівель;
 • єдині державні реєстри;
 • бази даних, відкриті для доступу центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного фінансового контролю.

При цьому алгоритм може застосовуватися на всіх стадіях проведення закупівлі: як під час проведення...

Моніторинг закупівель

Публікації щодо здійснення органом державного фінансового контролю такого виду контролю як моніторинг закупівель, зокрема, новини моніторингу, приклади, коментарі, особливості, судова практика щодо моніторингу

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель