Інтерв’ю з продакт-менеджером ДП «ПРОЗОРРО» щодо ProZorro Market

Олексій Краснощоков
456
23 Грудня 2020
Інтерв’ю з продакт-менеджером ДП «ПРОЗОРРО» щодо ProZorro Market
456
23 Грудня 2020

Інтерв’ю підготувала Довгая Ганна,
фахівець з публічних закупівель
редакції журналу «Радник в сфері публічних закупівель»

14.09.2020 Кабінет Міністрів України затвердив постанову № 822 «Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу» (далі — постанова № 822), яка регулює порядок формування та використання електронного каталогу ProZorro Market. Постановою № 822 урядовці зобов’язали Мінекономіки у тримісячний строк провести адаптацію електронної системи закупівель для здійснення замовниками відбору постачальників товару (товарів) з використанням електронного каталогу згідно з Порядком. Цей тримісячний термін уже сплив, і ми вирішили поговорити з продакт-менеджером ДП «ПРОЗОРРО» Олексієм Краснощоковим про те, як тепер буде працювати ProZorro Market.

— Олексію, вітаємо! Скажіть, чи завершені всі необхідні розробки для того, щоб замовники могли використовувати запит ціни пропозицій?

— Доброго дня! Так, наразі всі програмні розробки, необхідні для роботи електронного каталогу ProZorro Market відповідно до затвердженого Порядку, готові. Проте, хоч функціонал технічно вже готовий, потрібно дотриматися низки процедурних моментів до повного запуску.

Раніше адміністратори ProZorro Market — централізовані закупівельні організації (ДУ «Професійні закупівлі» та ДП «Медичні закупівлі») — відбирали постачальників поза системою. Але постанова № 822  передбачає відбір постачальників у каталог через систему електронних закупівель. Усі постачальники, які зможуть пропонувати товари в електронний каталог, мають пройти відбір уже відповідно до затвердженого постановою №...

Поради учасникам закупівель

Публікації, які в першу чергу є практичними порадами та спрямовані на учасника публічних (державних) закупівель

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель