Чи доцільною є вимога щодо надання документів після аукціону?

Анна Селютіна
1337
2 Липня 2020
СПЕЦВИПУСК
Чи доцільною є вимога щодо надання документів після аукціону?
1337
2 Липня 2020

Більшість замовників встановлює вимогу в тендерній документації щодо надання документів учасником після аукціону (наприклад, оновлену цінову пропозицію). Розберемося, які є ризики в такій вимозі.

Передусім необхідно розібратися з питанням, що таке тендерна пропозиція. У цьому нам допоможе Закон України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон).

Відповідно до п. 32 ч. 1 ст. 1 Закону тендерна пропозиція — пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник процедури закупівлі подає замовнику відповідно до вимог тендерної документації.

Відповідно п. 24 ч. 1 ст. 1 Закону пропозиція учасника спрощеної закупівлі (далі — пропозиція) — пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник подає замовнику відповідно до оголошення про проведення спрощеної закупівлі та вимог до предмета закупівлі.

Відповідно до ч. 1 ст. 26 Закону тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), інформація від учасника процедури закупівлі про його відповідність кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, наявність/відсутність підстав, установлених у статті 17 цього Закону і в тендерній документації, та шляхом завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації.

Відповідно до ч. 6 ст. 26 Закону тендерні пропозиції/пропозиції після...

Практика закупівель

Публікації, які стосуються сфери публічних (державних) закупівель від «А» до «Я» згруповані відповідно до специфіки

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель