Рекомендації щодо формулювання ключових пунктів істотних умов проекту договору на виконання робіт

Віта Аністратенко
371
10 Квітня 2019
Рекомендації щодо формулювання ключових пунктів істотних умов проекту договору на виконання робіт
371
10 Квітня 2019

На сьогодні проект договору у складі тендерної документації повинен бути складений таким чином, аби в подальшому уникнути можливих ризиків невиконання або неналежного виконання договору за результатами проведення процедури закупівлі. Особливої уваги потребує проект договору на здійснення закупівлі робіт.

Так, проект договору на закупівлю робіт повинен бути складений з огляду на вимоги Постанови Кабінету Міністрів України № 668 від 01.08.2008 «Про затвердження Загальних умов укладення та виконання договорів підряду в капітальному будівництві» (зі змінами та доповненнями) (далі — Постанова КМУ № 668).

Умови Постанови КМУ № 668 відповідно до Цивільного кодексу України визначають порядок укладення та виконання договорів підряду на проведення робіт з нового будівництва, реконструкції будівель і споруд та технічного переоснащення діючих підприємств, а також комплексів і видів робіт, пов’язаних з капітальним будівництвом об’єктів. 

Положення Загальних умов Постанови КМУ № 668 застосовують також при укладенні та виконанні договорів підряду на роботи з реставрації та капітального ремонту будівель і споруд. 

Положення Постанови КМУ № 668 застосовують незалежно від джерел фінансування робіт, а також форми власності замовника та підрядника (субпідрядників).

Примірний договір підряду затверджує Мінрегіон [наказом Державного комітету України з будівництва та архітектури № 3 від 27.10.2005 «Про затвердження примірного договору підряду в капітальному будівництві» (далі — Наказ №...

Групи закупівель

Публікації щодо практики закупівель згруповані з акцентом на певну сферу закупівель (галузь / специфіку предмета закупівлі)

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель