Зміна ціни в договорах про закупівлю природного газу

Валерій Урлюк
241
30 Квітня 2019
Зміна ціни в договорах про закупівлю природного газу
241
30 Квітня 2019

«Доброго дня! Наша організація закуповувала газ в м. Києві, а постачальник надсилає листи з проханням підняти ціну на підставі рішень інших міст, а саме Харкова, Одеси. Чи законні такі вимоги постачальника? Дякую!»

Добрий день! Відповідно до частини 4 статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі або ціни пропозиції учасника в разі застосування переговорної процедури. Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків, визначених у частині 4 цієї статті, зокрема у випадку зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі (пункт 2 частини четвертої статті 36 Закону).

Зважаючи на те, що природний газ є товаром, норма пункту 2 частини четвертої статті 36 Закону поширюється на договори постачання природного газу, які укладені за результатами процедур закупівель, визначених Законом. Водночас у зазначеному випадкові сторони мають право вносити зміни до істотних умов договору щодо ціни за одиницю товару лише...

Природний газ

Публікації, тематикою яких є особливості організації закупівель природного газу

    Приєднуйся до авторів
    load
    Реєстрація
    Вітаємо!
    Реєстрація пройшла успішно
    В особистий кабінет
    load
    Відновлення паролю
    Вітаємо!
    Реєстрація пройшла успішно
    Вітаємо!
    Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель