Цікавить навчання з публічних закупівель? Академія Радник презентує

Редакція
282
28 Червня 2022
Цікавить навчання з публічних закупівель? Академія Радник презентує
282
28 Червня 2022

Підвищувати рівень знань, особливо закупівельних, варто постійно, оскільки за усіма змінами можна проґавити щось важливе та (тьфу-тьфу-тьфу) отримати адміністративне стягнення. Вихід є! Приходьте на навчання до професіоналів своєї справи — Академії Радник. Розклад на червень — липень 2022 року — нижче.

11:00, 30 червня 2022 року

Online-вебінар «Стаємо на закупівельні рейки та аналізуємо нововведення під час воєнного стану у сфері закупівель»

https://radnyk.academy/zakupivelni-pidsumky

Online-вебінар допоможе вам завжди залишатись в закупівельному тренді та надасть можливість знати більше ніж інші. Розберемо чергові зміни до Постанови № 169 та Порядку використання електронного каталогу та чого від них очікувати. Надаємо відповіді на всі ваші болючі закупівельні питання. Для передплатників порталу RADNUK.COM.UA участь безкоштовна.

11:00, 07-08 липня 2022 року

Online-навчання «Дводенне навчання з чотирма експертами у сфері закупівель: від закупівель за Постановою № 169 до складання тендерної документації та проєкту договору про закупівлю»

https://radnyk.academy/dvodenne-navchannya

Чого чекати від законодавців стосовно закупівель у майбутньому і як не загубитись у всіх нововеденнях, Академія Радник розповість на дводенному навчанні з 4 експертами у сфері закупівель: від закупівель за Постановою 169 до складання тендерної документації та проекту договору про закупівлю.

11-20 липня 2022 року

Online-марафон «Онлайн-марафон для закупівельника: від початківця до експерта з публічних закупівель»

https://radnyk.academy/online-marathon

Онлайн-марафон допоможе кожному, хто хоче оволодіти професією фахівця з публічних закупівель або згадати, як проводити закупівлі і які є особливості їх проведення. Консультуємо і підтримуємо кожного дня марафону і надаємо місяць консультацій після його завершення.

11:00, 14 липня 2022 року

Online-навчання «Правила “воєнного” договору в публічних закупівлях для замовників  та учасників»

https://radnyk.academy/pravyla-voyennoho-dohovoru

Академія Радник не підтримує думки, що правила створені, щоб їх порушувати! Ми вважаємо, вони створені, щоб їх виконувати, і на нашому онлайн-навчанні «Правила “воєнного” договору в публічних закупівлях для замовників та учасників» розповімо вам чому.

11:00, 22 липня 2022 року

Online-навчання «Prozorro.Продажі: як купляти та продавати чи здавати в оренду майно під час воєнного стану»

https://www.radnyk.academy/navchalni-prohramy/prozorro.sale

Купуйте й продавайте, економте й заробляйте! Академія Радник підготувала для вас ONLINE-навчання, яке допоможе опанувати систему Prozorro.Продажі та легко продавати, купувати і здавати в оренду активи під час воєнного стану.

11:00, 29 липня 2022 року

Online-вебінар «Внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі”. Чого очікувати?»

https://radnyk.academy/navchalni-prohramy/vnesennya-zmin-do-zakonu-ukrayiny-pro-publichni-zakupivli

З нами закупівельники стають більш досвідченими. Розберемось у закупівельних нововведеннях разом. Для передплатників порталу RADNUK.COM.UA участь — безкоштовна. Ще більше навчань можете знайти тут: https://radnyk.academy/