Всі інструменти

Добірка корисних ресурсів для замовників та учасників публічних закупівель

Контролюючі органи
Пошук по рішенням РНБО

Інформація про фізичних та юридичних осіб проти яких введено санкції

Радник
Калькулятор ПДВ

Онлайн калькулятор нарахування і виділення ПДВ (податку на додану вартість) за актуальними в Україні ставками – надійний помічних бухгалтера

Радник
Міжнародна закупівля

Інструмент розроблено фахівцями групи компаній “Радник”. Якщо наявна потреба замовника на поточний рік перевищує для товарів і послуг – 133 тисяч євро, а для робіт – 5 150 тисяч євро, таку закупівлю замовник зобов’язаний проводити в межах єдиної процедури з публікацією оголошення англійською мовою. фахівцями групи компаній «Радник» розроблено інструмент, який визначає офіційний курс, установлений Національним банком України станом на поточну дату.

Радник
Аномально низька ціна

Інструмент розроблено фахівцями порталу RADNUK.COM.UA для того, щоб учасники закупівель могли вирахувати ціну, яка не буде аномально низькою на кожному з етапів аукціону.

Радник
Пошук ДК

Національний класифікатор “Єдиний закупівельний словник” – інструмент стандартизації опису предмета державних закупівель в договорах про закупівлі

Prozorro
Тестовий аукціон Prozorro

Розроблений майданчиком Zakupki.Prom.ua тренажер – це імітація справжнього аукціону, що дозволяє зрозуміти правила його проведення та виробити свою стратегію участі. Якщо ви лише починаєте брати участь у державних закупівлях чи бажаєте освіжити знання – робіть вашу ставку та тренуйтесь, щоб вигравати у справжніх аукціонах. 

Предмет закупівлі
Державний класифікатор України Класифікація видів науково-технічної діяльності ДК 015-97

Затверджено і введено в дію наказом Держстандарту України від 30.12.1997 N 822

Предмет закупівлі
Державний класифікатор будівель та споруд ДК 018-2000

Класифікатор розроблено відповідно до постанови КМУ від 27 червня 1998 р. N 971Про Програму реформування державної
статистики на період до 2002 року

Предмет закупівлі
Класифікатор медичних виробів НК 024:2019

Національний класифікатор НК 024:2019 “Класифікатор медичних виробів” відповідно до Наказу Мінекономрозвитку від 05.02.2019  № 159Про затвердження національного класифікатора НК 024:2019 “Класифікатор медичних виробів”