В ЕСЗ не буде допорогової закупівлі. Що маємо на заміну?

1211
10 Травня 2022

Наказом № 13 від 10.05.2022 ДП “Прозорро” внесло зміни в Інструкцію про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в частині 3 статті 3 Закону України “Про публічні закупівлі”, що затверджена наказом ДП “ПРОЗОРРО” від 19.03.2019 №10 із змінами та доповненнями (далі — Інструкція).

Відповідно до змін у Наказ № 10 ДП ”Прозорро”, як адміністратор електронної системи закупівель, визначило, що замовники у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, а також незамовники в розумінні Закону України “Про публічні закупівлі” при закупівлях на будь-які суми можуть використовувати електронну систему закупівель шляхом здійснення спрощених закупівель, або проводячи закупівлі через електронний каталог, у порядку, визначеному законодавством.

У разі необхідності користуйтесь вже розробленими та перевіреними алгоритмами здійснення закупівель через електронний каталог (ProZorro Market) до 50 тис. грн та проведення спрощеної закупівлі з 26.06.2021.

Джерело: Prozzoro Інфобокс

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

    load
    digest icon digest icon
    Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель