Залучення фізичних осіб, не підприємців, за договором ЦПХ, чи потрібно проводити спрощену?

29 Січня 2021
iryna

Наше підприємство кожного року залучає на посадку лісових культур фізичних осіб, не підприємців, за договором ЦПХ, чи потрібно проводити спрощену процедуру/процедуру закупівлі на виконаннях даних послуг.

Відповідь

Закупівля за договорами цивільно-правового характеру (далі — договір ЦПХ) є закупівлею в розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» зі всіма правами та обов’язками, встановленими цим Законом та з урахуванням вартісних меж визначених статтею 3 Закону. Предметом договору ЦПХ може бути виконання робіт чи надання послуг. Договір ЦПХ укладається між двома сторонами – замовником та виконавцем із зазначенням точного та вичерпного переліку послуг чи робіт. Він може укладатися у формі договору підряду (виконання робіт) (регулюється главою 61 Цивільного Кодексу України) або договору надання послуг (глава 63 ЦКУ). Момент укладення договору ЦПХ наступає тоді, коли досягнута згода між сторонами щодо істотних умов, зокрема, до яких...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Спрощена закупівля чи договір без використання електронної системи?
    06 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПСпрощена закупівля чи договір без використання електронної системи? підкажіть, будь ласка, чи необхідно проводити спрощену закупівлю у наступному випадку. Згідно кошторису на 2021 рік (ми є розпорядниками бюджетних коштів) на

  • на яких підставах та відповідно до яких законодавчих норм підрядник має право продовжити термін виконання робіт за договором
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    Ппідкажіть будь ласка на яких підставах та відповідно до яких законодавчих норм підрядник має право продовжити термін виконання робіт за договором? Дякую

  • Яку суму потрібно сплатити учаснику для участі у торгах
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня ! Яку суму потрібно сплатити учаснику для участі у торгах.

  • звітувати про укладення договору без використання електронної системи повинна обов’язково уповноважена особа чи може будь-хто інший?
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    ППідкажіть, будь ласка, звітувати про укладення договору без використання електронної системи повинна обов’язково уповноважена особа чи може бути призначена наказом відповідальна особа/особи (яка не є уповноваженою особою).

  • КЕП та ТД
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    П1. Чи вірним є те, що вимога розміщення документів у машиносчитувальному форматі стосується лише змін до ТД та роз’яснень до неї? (п.3 ч.1 ст.10 Закону ). Що таке зміни до

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель