Чи має право Замовник прийняти тендерну пропозицію Учасника з поданими технічними показниками, що відрізняються від вказаних у Технічній специфікації?

14 Червня 2026
Тетяна Мананкова

Закупівля «Комплект демонстраційного мультимедійного обладнання. Тип 3 ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (ДК 021:2015: 32322000 – 6 Мультимедійне обладнання), ID UA-2026-05-27-013824-a за кошти Програма ЄС (Ukraine Facility).
Одна з вимог Замовника в Технічній специфікації – Мережевий адаптер стандарту Gigabit Ethernet, адаптер (або адаптери) Wi-Fi стандарту не нижче IEEE 802.11 ac (Wi-Fi 5).
Учасником в складі тендерної пропозиції в Порівняльній таблиці запропоновано – Мережевий адаптер стандарту Gigabit Ethernet, адаптер Wi-Fi стандарту IEEE 802.11 ax (Wi-Fi 6).
Також, вимогами Замовника в Технічній специфікації щодо Спеціального програмного забезпечення передбачено – «…не менше 1200 вбудованих 3D моделей…», «…не менше 300 уроків…», «…зображення, та/або анімації, та/або анімації дикторський супровід, та/або анімації аудіо- та відеофрагменти тощо…».
Учасником в складі тендерної пропозиції в Порівняльній таблиці запропоновано – «…більше ніж 1200 вбудованих 3D моделей..», «…більше ніж 300 уроків…», «…зображення, та/або анімації, та/або анімації дикторський супровід, та/або анімації аудіо- та відеофрагменти тощо…».
Чи має право Замовник прийняти тендерну пропозицію Учасника за такими технічними показниками щодо мережевого адаптера та неконкретизованої кількості моделей і уроків тощо? Чи має відхилити тендерну пропозицію Учасника?

Відповідь

Вітаємо. Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Чи має право Замовник прийняти тендерну пропозицію Учасника з  поданими технічними показниками, що відрізняються від вказаних у Технічній специфікації? Відповідно до п 44 Особливостей 1178 замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, коли тендерна пропозиція: не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації, крім невідповідності в інформації та/або документах, що може бути усунена учасником процедури закупівлі...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Зміни до річного плану на фактичну суму майбутнього договору
    01 Вересня 2026
    Читати відповідь

    шановні колеги! ​Звертаюся за вашою порадою щодо коректності внесення змін до річного плану закупівель. ​З огляду на актуальні зміни законодавства, під час проведення конкурентних закупівель ми зазначаємо очікувану вартість в

  • Відхилення учасника за раніше розірваний договір за згодою сторін
    01 Вересня 2026
    Читати відповідь

    у листопаді 2025 року було укладено договір кап ремонту (згідно проекту). У квітні 2026 року через значне здорожчання проекту, підрядник незміг виконувати роботи за цінами на момент укладання договору, договір

  • Чи підпадає сплата судового збору під дію ЗУ «Про публічні закупівлі»?
    01 Вересня 2026
    Читати відповідь

    підкажіть чи підпадає судовий збір під дію Закону чи Постанови 1178 "Про публічні закупівлі» сплата судового збору за подання позову, апеляційної, касаційної скарги тощо??

  • Застосування пункту 9-2 Особливостей № 1178 зі змінами
    01 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Запитання щодо застосування пункту 9-2 Особливостей № 1178 зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 2026 р. № 957 Чи має право замовник у розумінні Закону України

  • Відміна торгів, якщо переможець визначений, проте договір ще не укладений
    01 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Доброго дня. Відбулися відкриті торги з особливостями, закупівля генератора. Визначився переможець. Договір про співпрацю ще не укладений. Чи можна на даному етапі відмінити торги, оскільки відпала потреба у його закупівлі

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО