Закупівля ліків ➤ РАДНИК, портал

19 Липня 2023
al

Добрий день) ми заклад охорони здоров’я (лікарня)
1.планується тендер лабораторні реактиви. пробірки…..Деякі групи позицій йдуть по різним ДК. деякі позиції є у переліку (згідно ПКМУ № 686 від 07.07.2023), як визначати сумарно чи по кодам ДК цей поріг у 50 тисяч?
2.Якщо оголошувати ЗЦП, можу оголосити декілька різних позицій , що підпадають під один код ДК чи кожну позицію з переліку робити окремо?

Відповідь

Вітаємо. Експерти  порталу «Радник» відповідають на питання користувачів порталу, учасників та замовників, та розглядають  питання- закупівля лікарських засобів

 

По першому питанню, в  разі якщо ви як замовник, який підпадає під дію  пункту 111 Особливостей, вам потрібно здійснювати закупівлі окремих позицій, визначених у Переліку лікарських засобів та медичних виробів, що є додатком до Особливостей ( далі – Перелік) шляхом проведення запиту ціни пропозиції. Для закупівлі інших позицій, які не входять до Переліку, ви можете провести процедуру відкритих торгів або так само скористатися електронним каталогом та провести  запит цінових пропозицій

Звертаємо увагу,що відповідно до пункту 2 Розділу II Порядку визначення предмета...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
 • Закупівля згідно пункту 11-1
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи можу я провести закупівлю Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття (Ketamine, Morphine, Sodium oxybate, Diazepam, Fentanyl, Phenobarbital, Phenazepam) код ДК 021:2015: «Єдиний закупівельний словник»

 • Чи відносяться дрова до твердого палива
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи буде порушенням встановлення кваліф критеріїв “наявність обладнання та матеріал тех бази” та “наявність працівників відповідної кваліф” при закупівлі дров (чи відносяться дрова до твердого палива)?

 • Розробка ПКД – роботи чи послуги
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ППідкажіть, виготовлення ПКД для створення або реконструкції місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення, орієнтовна вартість 500 тис.грн це будуть відкриті торги з особливостями чи прямий договір?

 • Рішення про скасування річного плану
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи є у Вас можливість розробити зразок рішення уповноваженої особи на скасування річного плану? Чи можливо він уже є, то у якому розділі його знайти. Дякую!

 • Про ЗПП, який не відбувся
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  Ппідскажіть будь ласка, процедура запит цін пропозиції не відбулася (ніхто не участвував ) від 100 000 тисн. грн. чи можно укласти прямий договір ? чи потрібно заново проводити ЗЦП чи

 • До усіх питань
  Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО