Закупівля LED-екранів

19 Травня 2026
Оксана Малихіна

Замовник планує здійснити закупівлю телевізійного та аудіовізуального обладнання, а саме – виготовлення та встановлення LED-екранів для брендування фасадів відділень банків.
З огляду на те, що LED-екрани мають бути нестандартних розмірів та відповідати визначеним технічним вимогам Замовника (зокрема щодо моделі LED-модуля, типу світлодіодів, кроку пікселя, кількості відтінків, глибини обробки кольору, яскравості, рівня деградації яскравості, режиму сканування, кутів огляду (горизонтального та вертикального), сумісності з програмним забезпеченням та інших параметрів), просимо надати роз’яснення з наступних питань:
1. Чи буде вважатися дискримінаційною вимога тендерної документації щодо виготовлення LED-екранів виключно на території України, з урахуванням специфіки предмета закупівлі та індивідуальних технічних характеристик обладнання?
2. Чи поширюються на зазначений вид товару вимоги законодавства України щодо рівня локалізації виробництва, передбачені Законом України «Про публічні закупівлі»?
3. Які інші вимоги законодавства України регулюють придбання саме закупівлі телевізійного й аудіовізуального обладнання (LED-екрани) на які Замовнику потрібно звернути увагу при підготовці тендерної документації?

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Закупівля LED-екранів Щодо питання першого, щодо того  чи буде вважатися дискримінаційною вимога тендерної документації щодо виготовлення LED-екранів виключно на території України, з урахуванням специфіки предмета закупівлі та індивідуальних технічних характеристик обладнання? Аби зрозуміти чи буде це дискримінацією, треба з’ясувати яким чином специфіка предмета закупівлі та індивідуальні технічні характеристики обладнання стосуються країни виготовлення? Якщо така вимога безпідставно обмежує коло учасників, то це дискримінація. Бо, як свідчить практика АМКУ,...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • В якому документі прописані товари, послуги, які підлягають оподаткуванню податком на додану вартість?
    26 Червня 2026
    Читати відповідь

    з 01.07.2026р. вступають нові зміни до Особливостей щодо ПДВ, запитання – в якому документи чітко прописані товари, послуги, які підлягають оподаткуванню податком на додану вартість?

  • Чи необхідний попередній аналіз ринкових цін на матеріальні ресурси при укладенні прямого договору на поточний ремонт вузлів обліку холодної води згідно з пунктом 11 Особливостей?
    26 Червня 2026
    Читати відповідь

    яким чином замовник повинен підтверджувати дотримання принципів максимальної економії та ефективності (стаття 5 Закону) під час визначення вартості послуг при укладенні прямого договору на поточний ремонт поточний ремонт вузлів обліку

  • Вимоги в технічній специфікації
    26 Червня 2026
    Читати відповідь

    Плануємо проводити тендер “Виготовлення та встановлення композитних панелей з двостороннім друком (портретів загиблих Захисників та Захисниць). ДК 79820000-8 послуги, пов’язані з друком. Чи можна в тендерній документації, а саме, в

  • Звіт про виконання договору: коли робити і що підгружати
    26 Червня 2026
    Читати відповідь

    Добрий день. У грудні 2025 року було розпочато процедуру закупівлі за процедурою відкритих торгів з особливостями щодо виконання робіт з капітального ремонту підвальних приміщень. У січні 2026 року за результатами

  • Інформація про субпідрядників у звіті про результати проведення закупівлі
    26 Червня 2026
    Читати відповідь

    Стосовно не відображення інформації про субпідрядника у звіті про результати проведення процедури закупівліі. На даний час у нас перевірка цієї закупівлі (послуги). Перевіряючі запитують, чому я не невнесла інформацію стосовно

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО