Уряд постановою від 04.04.2025 № 372 «Про внесення зміни до пункту 16 Порядку підготовки, реалізації, проведення моніторингу та завершення реалізації проектів економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями» постановив:
Внести зміну до пункту 16 Порядку підготовки, реалізації, проведення моніторингу та завершення реалізації проектів економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.2016 № 70 (Офіційний вісник України, 2016 р., № 16, ст. 627), доповнивши його абзацом такого змісту:
«У разі коли проектом плану закупівлі передбачено придбання товарів, закупівля яких відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі” здійснюється з урахуванням встановлених вимог щодо ступеня локалізації виробництва, у директивах делегації чи представникові України передбачаються також положення щодо узгодження з МФО включення до договору України з МФО зобов’язань про застосування вимог щодо ступеня локалізації виробництва, визначених Законом України “Про публічні закупівлі”, недопущення встановлення жодних дискримінаційних технічних та/або кваліфікаційних вимог, які б обмежували можливість участі українських виробників у закупівлях».
Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель: