Затверджено перелік спеціалізованих організацій, які здійснюватимуть закупівлі товарів і послуг у 2022 році

457
2 Квітня 2022

Пунктом 19 частини 5 статті 3 Закону України “Про публічні закупівлі”, передбачено, що дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є товари і послуги, що підлягають закупівлі відповідно до угод щодо закупівлі, що укладаються центральним органом виконавчої влади України, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я, із спеціалізованими організаціями, які здійснюють закупівлі.

За результатами таких закупівель центральний орган виконавчої влади України, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я, оприлюднює в електронній системі закупівель звіт з інформацією, порядок подання та оприлюднення якого визначається Уповноваженим органом.

Закупівля таких товарів і послуг здійснюється згідно з правилами і процедурами, установленими відповідними спеціалізованими організаціями, що здійснюють закупівлі, з урахуванням порядку, переліку таких товарів і послуг та переліку спеціалізованих організацій, що визначені Кабінетом Міністрів України.

Так, постановою Кабміну від 11 березня 2022 р. № 250 постановлено Краун Ейджентс Лімітед (CROWN AGENTS LIMITED) на здійснення закупівель товарів і послуг у 2022 році згідно вищевикладеного виключення з Закону.

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

    load
    digest icon digest icon
    Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель