Закон надає 24 години на виправлення. Коли відхиляти за ч. 1 ст. 31 Закону?

257
16 Січня 2021

Коли можна застосувати підставу за ч. 1 ст. 31 Закону при відхиленні? Відповідь на це запитання читайте в статті за посиланням.

Ще більше відповідей на питання закупівельників та постачальників в журналах “Радник в сфері державних закупівель”. Передплачуйте, щоб нічого не пропустити.

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

    load
    digest icondigest icon
    Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель