Внесено двадцять треті зміни до Особливостей

2895
8 Липня 2024

Скучили за змінами? На офіційному сайті Кабміну оприлюднено постанову КМУ від 05.07.2024 № 782 “Про внесення змін до особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування”.

Редакція порталу Радник вже формує для вас огляд змін! Памʼятайте: закупівлі, розпочаті до набрання чинності цією постановою, завершуються в порядку, що діяв до набрання чинності цією постановою.

Постанова № 782 набула чинності 09.07.2024. Детальніше про це в статті “Порівняльна таблиця двадцять третіх змін до Особливостей № 1178“.

Принагідно запрошуємо вас на навчання до Академії Радник, зокрема на курси “Фахівець з публічних закупівель: 5-денний інтенсивний практичний курс“; “Онлайн-марафон для закупівельника: від початківця до експерта з публічних закупівель“; “Підвищення кваліфікації для уповноважених осіб“. Буде корисно!

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

load
digest icon digest icon
Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель
Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО